9. 11. 2019 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ A+B, ÁČKO MLADŠÍCH ŽÁKYŇ DRŽÍ STÁLE 2. MÍSTO V KRAJI.

V sobotu 9.11.2019 naše áčko v letošní sezóně poprvé hrálo před domácím publikem. Průběžně se v tabulce držíme na 2. místě, což jsme chtěli v tomto kole udržet a zvýšit tak náskok na soupeřky. V týdnu před turnajem to ale vypadalo všelijak. Bohužel jsme měli k dispozici kvůli zranění málo hráček. Dlouhodobě zraněná je Eliška Pecháčková, v úterý si podvrtla kotník Barča Očenášová. Do toho přišly střevní problémy další hráčky a my měli k dispozici pouze šest hráček. Naštěstí naše holky nejsou z cukru, a tak Áďa zdravotní problémy překonala a Barča jistila spoluhráčky od zápisového stolku. Takže možná hrozba kontumace zažehnána. V prvním zápase jsme poměřily síly s Lanškrounem B. Zápas byl jako na houpačce, dlouho holky prohrávaly. Ale nakonec z toho bylo vítězství 2:0. Vstup do druhého zápasu proti Dolnímu Újezdu se nám vůbec nepovedl a první set holky prohrály. Naštěstí se jim podařilo dotáhnout zápas do tie-breaku, který už s přehledem vyhrály 15:3 (celkově výhra 2:1). Z posledního zápasu proti Žichlínku si odnášíme prohru 2:0, dnes vcelku jasnou. Ale celkově se nám podařilo se udržet v nejlepší skupině a stále to 2.místo držíme -  a to za letos suverénním Žichlínkem.

Béčko dnes hrálo svou skupinu ve Svitavách. Ani dnes to na výhru nebylo – postupně prohry s Litomyšlí, Letohradem, Vysokým Mýtem a Svitavami B. (rb)

tr. H.Dvořáková, A.Felgr, M.Matoušek

Ml. žáci a žákyně