25. 11. 2017 MLŽKY KP PCE KRAJE

25. 11. 2017 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ PARDUBICKÝ KRAJ, Č. TŘEBOVÁ.

Po 3 kvalifikačních turnajích se náš A tým probojoval do tříčlenné B skupiny. Od tohoto kola čekala holky novinka a tou byla hra na 3 vítězné sety. Spolu s námi v B skupině byly týmy Chocně a Žichlínku. A o co se hrálo? V následujících kolech vždy 1. tým ze skupiny postupuje a 3. tým padá, a tak je stále o co hrát. A jak se nám dařilo?

Zápas proti Chocni byl napínavý a soupeřky nám nedaly nic zadarmo. V mezizápase potom Žichlínek přehrál Choceň. A tak se o postupu do 1. skupiny rozhodovalo až v posledním zápase. Chuť hrát byla velká, a nám se zadařilo. Holky odehrály celkem 8 setů – vybojovaly 2 výhry 3:1. Krásný výsledek.

A kdy hrajeme příště? Další kolo nás čeká 9. 12. 2017 opět na domácí palubovce v tělocvičně VDA a přijedou týmy Poličky a Dolního Újezdu. Přijďte naše holky podpořit!

Sestava: kapitánka Neumannová, Horáková, Havránková, Jebousková, Klementová, Klimešová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vomáčková, Zahrádková

JR

25. 11. 2017 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ PARDUBICKÝ KRAJ  –  POLIČKA.

V soboru jsme odehrály 1 kolo KP PA. kraje. Dle výsledků kvalifikace družstvo Č.T. „B“ bylo zařazeno do výkonnostně nejnižší skupiny.

První zápas jsme odehrály s družstvem Poličky, kde jsme 0:3 prohrály. Po přestávce dívky nastoupily proti družstvu Letohradu. Výsledek 1:3.

Za Č.T.“B“ hrají dívky starší spojené s dívkami mladšími roč. 2006/2007. Cílem je hráčky seznámit s šestkovým volejbalem a získávat první zkušenosti. Do Poličky odjížděla tři děvčata starší a 5 děvčat mladších. Děvčata hrála s ohledem na svůj věk výborně. Udělala velký kus práce a přesto, že si pravděpodobně na první vítězství budeme muset ještě nějaký čas počkat, za předvedenou hru zaslouží pochvalu.

Hrály: Dvořáková, Hondlová, Kovářová, Očenášová, Polášková, Růžičková, Štosová, Valterová

H.Dvořáková

Ml. žáci a žákyně