25. 2. 2018 MLŽCI RYCHNOV KP PCE KRAJE

24. 2. 2018 VOLEJBAL ML.ŽÁKŮ RYCHNOV NAD KNĚŽNOU.

V sobotu jsme jeli k dalšímu kolu do Rychnova nad Kněžnou. Naším prvním soupeřem měl být tým Litomyšle, ale bohužel pro nemoc svých hráčů na turnaj nedorazil. My na tom vydělali, mohli jsme vyjet později J

První zápas nás čekal proti Letohradu. Zápas, kde velkou váhu mělo podání. Mezihry moc nebylo. Za koncovou lajnou se dařilo Míšovi Štechovi.  Do zápasu nastoupili postupně všichni naši hráči.

Druhý a poslední zápas dne nás čekal proti domácímu týmu VK Sport Rychnov. Tentokrát jsme měli starosti na příjmu my.  I přes snahu kluků jsme na soupeře nestačili.

Poslední turnaj nás čeká 3. 3. 2018 v hale Skalka. Na 2 hřištích se vystřídá všech 8 týmů hrajících mladší žáky.

Hráli: Andrle, Kalousek, Kameš, Kečkeš, Kráčmer, Kubíček, Očenáš, Sixta, Štech

Ml. žáci a žákyně