10. 9. 2016 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Kvalifikace mladších žákyň ve volejbale 10. 9. 2016 Česká Třebová.

V sobotu 10. 9. 2016 začala sezóna pro družstva mladších žákyň Sokola Česká Třebová. Družstva pod vedením Pavla Vernera a Martina Blažka přivítala v areálu Na Skále družstva Svitav a Litomyšle. A družstvo (Blažková Lucie, Doležalová Barbora, Dušková Adéla, Dvořáková Šárka, Hyláková Nikola, Pešková Eliška. Vernerová Kristýna, Vomáčková Kristýna) zvítězilo ve všech zápasech a postoupilo do první výkonnostní skupiny. Družstvo B (Broulíková Martina, Kaplanová Anna, Landová Sandra, Horáková Sára, Neumanová Lucie, Jebousková Pavlína, Klementová Martina, Zahrádková Šárka) bude působit v přeboru Olomouckého kraje a má před sebou ještě mnoho práce, ale i velkou perspektivu. Obě družstva svým výkonem mile překvapila trenéry a diváky.

Za oddíl volejbalu Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně