3. 3. 2018 MLŽKY Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

3. 3. 2018 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, KP PCE KRAJE.

3. 3. 2018 jsme v tělocvičně VDA u Billy pořádaly další kolo mladších žákyň. Holky v minulém kole vybojovaly postup do A skupiny a náš cíl byl proto jediný. V této skupině se udržet.

K prvnímu zápasu nastupujeme proti Chocni. Víme, že pokud nechceme spadnout, musíme soupeře porazit. První set na soupeře vlétáme a holkám se daří.  Ve druhém už je boj o každý míč. Vedeme 2:0, ale pak …zbytečně kazíme, soupeřkám body píšeme samy. Set prohráváme. Do 4. setu nevstupujeme dobře, prohráváme, ale pak postupně připisujeme body a soupeřkám pomalu utíkáme. Výhra 3:1 a veliká radost holek.

V druhém zápase nastupuje Choceň proti Poličce. Zápas se rozhoduje až v tiebreaku se šťastnějším koncem pro Poličku.

Poslední zápas nás čekal proti Poličce. Soupeře, kterému jsme letos nevzaly ještě ani set. Tak proč ne dnes? S odstupem můžu napsat, že zápas byl zkouškou i pro trenérky J První set těsně vyhráváme, druhý získaly soupeřky, třetí set je náš, čtvrtý soupeřek. Rozhodne tedy až tiebreak. Vítězství je Poličky. Na holkách je vidět zklamání, ale zaslouží velkou pochvalu. Bojovaly a výborně se zapojila i lavička.

Veliké díky patří zase všem fanouškům, zapisovatelce Havri a rozhodčí Páje J

V sobotu 7. 4. 2018 nás čeká poslední kolo, které odehrajeme v hale Skalka. Zatím nevíme, třetí tým, který se k nám přidá, protože zápasy B skupiny se pro nemoc budou dohrávat až v týdnu po jarních prázdninách.

Hrály: Horáková, Jebousková, Klimešová, Neumannová, Nováková,  Řeháková, Štanglerová, Zahrádková