16. 6. 2018 MLŽKY ŽICHLÍNEK TURNAJ

16. 6. 2018 ZÁVĚREČNÝ TURNAJ ML. ŽÁKYŇ VE VOLEJBALE V ŽICHLÍNKU.

V sobotu 16. 6. 2018 pořádal TJ Žichlínek turnaj pro mladší žákyně. Do turnaje se přihlásilo 5 týmů – Svitavy, Lanškroun, domácí tým a naše 2 týmy mladších žákyň. Hrálo se na 2 vítězné sety, každý s každým. Počasí opět neuvěřitelné, krásné.

Sokolky jsme rozdělily do 2 týmů, kdy každý měl v turnaji jiné cíle. B tým cíle nejvyšší a A tým? Poprvé hrát s přebíháním. Úspěšnost?  100%  J

A tým hrál ve složení: Dvořáková, Polášková, Klimešová, Kovářová, Pataki, Plocová, Řeháková, Šindelářová, Valterová. Nejméně vydařený byl první zápas proti našemu B týmu. Nejistota, strach…Každý další zápas výkon holek rostl. Cenu za nejužitečnější hráčku získala Terča Pataki. Za mě pochvala. U týmu bylo trenérské duo Hanka Dvořáková a Michal Klimeš.

B tým hrál ve složení: Horáková, Jebousková, Klementová, Kolářová, Neumannová, Nováková, Štanglerová, Zahrádková. B tým odehrál výborný turnaj. Holky ani jednou neprohrály.  Nejvyrovnanější byl zápas proti Žichlínku, kde rozhodl až tiebreak o vítězi. Nakonec nejen zápasu, ale i celkového turnaje. Holky velká pochvala za TÝMOVÝ výkon a 1. místo.  Za nejužitečnější hráčku byla organizátory vybrána Pája Jebousková.

Nejen parádní turnaj, ale také naprosto skvělé ceny.  Každý tým dostal 2 talíře naložené jídlem a sladkou odměnu – frgály a vítězové čokoládový koláč.  Velké poděkování patří organizátorům celého turnaje.

JR

Ml. žáci a žákyně