19. 8. 2018 MLŽKY LUPENICE TURNAJ

19. 8. 2018 TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ V LUPENICI.

Po vydařeném soustředění čeká na mladší žákyně několik přípravných turnajů před nadcházející sezónou. Prvním z nich byl turnaj v nedalekých Lupenicích. Do turnaje se přihlásilo celkem dvanáct týmů, a to ve spojené kategorii mladších a starších žákyň. Naše děvčata jsou v této sezóně mladšími žákyněmi prvním rokem, takže nás čekaly zápasy se staršími protihráčkami. Soupeřkami ve skupině nám byly postupně týmy Rtyně v Podkrkonoší, Slavia Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou. Soupeřky měly proti našemu týmu velkou zbraň v podobě podání vrchem, což rozhodlo o výsledku našich zápasů v náš neprospěch. S herním projevem našich hráček byla ale spokojenost. Děvčata se pravidelně střídala a všechny musíme pochválit za pěknou mezihru, pohyb na hřišti a především za velkou bojovnost.

Za trenéry: H. Dvořáková, R. Benešová

Ml. žáci a žákyně