12. 9. 2015 MLŽCI SVITAVY KP PCE KRAJE

Víkend 12.-13.9.2015 ve Svitavách

Mladší žáci měli náročný víkend v sobotu odehráli kvalifikaci mladších žáků a v neděli kvalifikaci přípravky chlapců.

Kategorie mladších žáků je určena pro kluky narozené od 1. 1. 2002, naši kluci jsou ročníky 2003-2005 a budou tuto soutěž hrát prvním rokem. Úvodní kvalifikační turnaj dopadl na výbornou. Kluci hráli super volejbal  počínaje pohybem v poli, přes náhru a útok hlavně Pepy Hurta, z kterého měli soupeři strach. V prvním zápase potkali kluky ze Svitav ročník narození 2002, naběhli na naše kluky nečekaně s vrchním podáním dokonce i se skákaným, ale naši se toho nezalekli a odvážili se následně i oni s vrchním podáním. Byť ve výsledku prohráli tak se ctí. Další dva zápasy byly v rukách našich hráčů, hru si užily a v kvalifikaci obsadili druhé místo a v dalším kole 28. 11. 2015 budou hrát ve skupině A. Toto kolo budeme pořádat v naší hale Na Skále. Družstvo hrálo ve složení Bělka, Dušek, Hruška, Hurt, Rezek, Svoboda, Štech a Šumbera.

Soutěž přípravky chlapců byla rozdělena na tři kvalifikační skupiny, jedna byla pořádána v Chocní a dvě skupiny ve Svitách. Náš tým byl rozdělen na dvě družstva A - Bělka, Hurt, Štecha a Rezek a B - Hruška, Dušek, Šumbera a Štusák. Družstvo A obsadilo 1.místo a uvidíme v příštím kole a družstvo B na skóre obsadilo 4.místo a v dalším kole bude ve skupině B.

Výsledky soutěže Krajský přebor mladší žáci

12. 9. 2015 Svitavy

A skupina  B skupina

1. LA A  1. SY A

2. SY B  2. ČT

3. PA  3. LA B

4. ČT II.  4. SY C

Další turnaj se hraje 28. 11. 2015 v České Třebové, obě skupiny.

A skupina: LA A, SY A, B, ČT

B skupina: PA, ČT II., LA B, SY C

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

13. 9. 2015 SY, CHO