24. 9. 2016 MLŽCI ČERNČICE KP PCE KRAJE

24. 9. 2016-1. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ML. ŽÁKŮ VE VOLEJBALE V NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ-ČERNČICÍCH.

Jelikož je v letošní sezóně soutěž mladších žáků Pardubického kraje spojena s Královéhradeckým krajem a v kvalifikaci hradecké části vyhrálo družstvo Nového Město nad Metují, naše družstvo jelo na výlet do kraje Královéhradeckého.

První zápas jsme odehráli s domácím družstvem, za družstvo nastoupili 2 kluci a 4 děvčata, přes počáteční rozpaky z této situace kluci nakonec vyhráli 2:0. Následoval zápas se Svitavami A,  kluci si v koncovce 1 setu neporadili s příjmem a prohráli. Do druhého setu zlepšili svá podání a 2. set vyhráli. Soutěž se hraje na dva vítězné sety, následoval tedy set 3.  Kde celkem snadno kluci zvítězili. Třetí zápas jsme opět hráli s družstvem Lanškrouna A tak jak v kvalifikaci. Kluci prohráli 2:0, bohužel tentokrát celkem odevzdaně.  V 1. kole jsme se umístili na druhém místě a čeká nás velká pauza, další kolo se hraje až v listopadu

Družstvo hrálo ve složení: Bělka, Hruška, Hurt, Rezek, Svoboda, Štech a Šumbera