19. 1. 2019 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 19. 1. 2019 v hale Na Skalce čekalo další kolo krajského přeboru mladší žákyně. V B skupině nám byly soupeři týmy Chocně a Dolního Újezdu. Od tohoto kola bylo poprvé dovoleno podávat vrchem.

Do prvního setu 1. zápasu proti Chocni holky naběhly s chutí a o výsledku bylo jasno. Bohužel vlastní chyby nás stály koncovku druhého setu a nejtěsnější prohru. I ve třetím setu jsme bojovaly spíše s vlastními chybami než se soupeřkami. Prohra 1:2.

Po pauze, kdy hrál Dolní Újezd s Chocní nastupujeme do rozhodujícího zápasu. Víme, že pokud chceme zůstat v této skupině, musíme vyhrát. Zápas má úplně jiné nasazení než zápasy předchozí. Nádherné dlouhé výměny na obou stranách, bojovné výkony. První set je soupeřek, druhý náš. Rozhoduje se ve třetím setu, který prohráváme 31:33. I přes prohru krásný volejbal.

Bohužel tyto výsledky nás posílají do C skupiny, a proto cíl pro další kolo je jasný. Postup.

Hrály: Beranová, Havránková, Hrdličková, Kubová, Mastíková, Pataki, Štosová, Valterová