17. 2. 2018 MLŽKY SVITAVY KP PCE KRAJE

17. 2. 2018 VOLEJBAL MLADŠÍ ŽÁKYNĚ.

Česká Třebová A

Další kolo mladších žákyň nás poslalo do Svitav, které pořádaly B skupinu. Kromě domácího týmu nás čekal zápas ještě s Pardubicemi.

Do prvního zápasu vlétáme s nadšením a chutí. Holkám se daří, a i když si občas vybíráme slabší chvilku, vždy vše urovnáme. Výhra 3:0. Daří se i v druhém zápase proti Pardubicím. I tento vyhráváme 3:0

Volejbal je týmový sport a pochvalu zaslouží celý tým, ale dnes byla velkou oporou ve všech činnostech Kíťa Vernerová.

Další kolo3. 3. 2018 nás čekají 2 zápasy v A skupině proti Chocni a Poličce.

Sestava:  Havránková, Horáková, Jebousková, Klementová, Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vernerová

Fotky ze zápasu: https://bomberky.rajce.idnes.cz/Svitavy_18.2.2018/

Česká Třebová B

Rozlosování holky poslalo hrát jejich 2 zápasy do Poličky. Soupeřkami jim byly domácí tým a Chvaletice. Toto kolo jel odehrát hodně mlaďounký tým kvůli velké nemocnosti starších hráček. A proto každá delší výměna  a získaný bod se počítal.

Další kolo holky odehrají také 3. 3. 2018 ve Vysokém Mýtě. Soupeřkami jim bude domácí tým a tým Poličky B.

J.R.

Ml. žáci a žákyně