20. 10. 2012 HK - mladší žáci KP Pce

Česká Třebová – Pecka       1 : 2

Začínáme dobře a zodpovědně, proto vyhráváme první set.  Do druhého setu máme také dobrý začátek, ale chlapci se  začínají  předvádět (důvodem jsou dívky hrající za družstvo Pecky) a dělají chyby.  Zbytečně  smečují  a nemají z čeho, navíc od nich nechci smeč, ale technický úder ze země.  Soupeř  přehrává  míč přes síť a naši  chlapci „čučí“, hrajeme   bez pohybu a to se trestá.

Hrál a střídal: Kadlec, Ščučka, Unzeitig, Skřivánek, Hubáček, Pejchal, Renčín.

Česká Třebová  – Česká Třebová II.       0 : 2

Zápas   prohráváme   již na začátku zápasu .  Hoši mají ze soupeře viditelný  respert.  Soupeř vítězí celkem snadno.  V průběhu druhého setu se zranil  Honza Kadlec.

Česká Třebová – Slavia Hradec Králové        1 : 2

Tento zápas se dal hrát ,  ale  velké  množství  našich chyb  rozhodly   koncovku  třetího  setu.

Hrál a střídal:   Ščučka, Unzeitig, Skřivánek, Hubáček, Pejchal, Renčín.

Věřím tomu, že kdyby byl na  hřišti  Kadlec a Smola, tak jsme oba  zápasy s Peckou  a Hradcem Králové  bez problémů  vyhráli.

Výsledky soutěže Krajský přebor mladší žáci

4. kolo

19      20.10. 09:00     TJ Slavia Hradec Králové C   -     TJ Harant Pecka A                  2:0 (16,18)

20     20.10. 09:00      TJ Sokol Česká Třebová II B  -     TJ Sokol Česká Třebová A      2:0 (5,10) 21     20.10. 09:00      TJ Slavia Hradec Králové C    -     TJ Sokol Česká Třebová II B   0:2  (-7,-6)

22    20.10. 09:00        TJ Harant Pecka A           -          TJ Sokol Česká Třebová A      2:1 (-18,17,8)

23    20.10. 09:00        TJ Harant Pecka A           -          TJ Sokol Česká Třebová II B   0:2 (-11,-7)

24    20.10. 09:00        TJ Sokol Česká Třebová A     -    TJ Slavia Hradec Králové C1:2 (-10,23,-13)