27. 1. 2018 MLŽKY CHOCEŇ KP PCE KRAJE

27. 1. 2018 VOLEJBAL ML.ŽÁKYNĚ A CHOCEŇ.

V sobotu 27. 1. 2018 se odehrálo další kolo mladších žákyň. Po našem minulém pádu do C skupiny nebylo jiného cíle než vybojovat postup zpět do skupiny B.

Našimi soupeři byly týmy Svitav B a Lanškrounu. Bomberkám se oba zápasy podařilo vyhrát 3:0 a postoupit zpět o skupinu výše.  Zápasy byly především o našich chybách a koncentraci, ale zároveň i o odvaze. Kromě jednoho setu s Lanškrounem, kde jsme dotahovaly, jsme si všechny sety pohlídaly.

Za bojovný výkon zaslouží celý tým pochvalu. Velké díky také fanouškům za výbornou podporu.

Další kolo náš čeká 17. 2. 2018 ve Svitavách s našimi největšími rivaly v boji o 3. místo, na které si ještě můžeme sáhnout, a to se Svitavami A a Pardubicemi.

Hrály: Havránková, Horáková, Jebousková, Klimešová, Klementová, Neumannová, Nováková, Štanglerová, Zahrádková, Vomáčková

JR

27. 1. 2018 VOLEJBAL ML.ŽÁKYNĚ B, POLIČKA.

V sobotu 27.1.2018 jsme jely opět do Poličky, kde jsme odehrály další kolo KP Pardubického kraje mladších žákyň. Postupně jsme nastoupily proti družstvům Letohradu a Poličky B.

První zápas byl jednoznačnou záležitostí pro soupeře. Děvčata z Letohradu jsou starší a jejich hra přesto, že není úplně ideální, na náš tým zatím stačí. Přesto děvčata měla mnoho pěkných zákroků a snažila se vybojovat každý bod. Potěšila nás pochvala  od trenéra soupeřek, že jsou dívky moc šikovné. Výsledek 0:3

Druhý zápas jsme nastoupily proti družstvu Poličky B. Tady jsme odehrály s velkým nasazením dva sety, které nepostrádaly bojovnost. K vidění bylo mnoho pěkných výměn. Jeden set jsme prohrály v koncovce, druhý jsme dokázaly vyhrát, což je pro nás s ohledem na věk dívek velký úspěch. Utkání skončilo vítězstvím 3:1 pro Poličku.

Pochvalu si zaslouží celý tým, přesto bych chtěla vyzdvihnout výkon a především velkou bojovnost Barči Šindelářové a Adélky Kaplanové.

Hrály: Beranová, Honišová, Kaplanová, Řehořová, Šindelářová, Štosová, Zemanová