3. 3. 2013 Lanškroun ml.žáci-KP OLM kraje

Mladí volejbalisté hráli v Lanškrouně.

V neděli 3. 3. 2013 pokračoval 10. kolem přebor mladšího žactva Olomouckého kraje v Lanškrouně. K dispozici byla zase tak jako v sobotu kombinovaná sestava-ostřílení borci Smola, Kadlec, Skřivánek a Unzeitig a nováčci Pejchal, Lukáš a Jan Šplíchal. V Lanškrouně se hrála výkonnostní skupina B a tak soupeři byli ideální pro první volejbalové zápasy nováčků. Soupeřem, s kterým jsme měli bojovat o jedno postupové místo do skupiny A, měl být Lanškroun. Nakonec nás Lanškroun jasně přehrál, i když se náš nejlepší hráč Tomáš Smola činil, co to dalo. Následně kluci prohráli i s družstvem Uničova, které předvedlo výborný výkon, a náš mdlý výkon na soupeře nemohl stačit. Zbylá dvě družstva (Olomouc B a Přerov B) kluci jasně přehráli. I když prohra s Uničovem mrzí a byla zbytečná, tak turnaj splnil očekávání-kluci si vyzkoušeli a ověřili volejbalové dovednosti ve hře a v zápalu boje.

Za volejbal a Sokol Č. Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně