20. 1. 2018 MLŽKY CHOCEŃ KP PCE KRAJE

20. 1. 2018 MLADŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÁ TŘEBOVÁ A, TURNAJ CHOCEŇ.

V sobotu nás čekalo další kolo mladších žákyň v Pardubickém kraji. Odehrály jsme 2 zápasy v B skupině u soupeřek v Chocni. Od tohoto kola je povoleno i vrchní podání.

První zápas proti Svitavám byl krásnou volejbalovou bitvou se vším všudy. Holky odehrály svůj první „pětiseťák“. Sety se většinou lámaly kolem 15 bodů. Neuvěřitelný obrat holky předvedly ve 2. setu, kde pohrávaly 20:24 a nakonec zvítězily 27:25. Já si přeji víc takových zápasů, jen s opačným skóre J Prohra celý tým mrzela. O délce výměn vypovídá i čas zápasu – necelé 2 hodiny!!

Druhý zápas proti Chocni byl ooobrosvký boj s motivací. Holky po prohraném zápase trochu sklopily hlavy a i přesto, že jsme věděly, jak cenná je pro nás výhra (zůstat v B skupině), zápas prohráváme 1:3.

Určitě víme, kde nás „tlačí bota“ a na čem máme pracovat – občasné chaotické řešení situací, pomalejší pole, strach v útoku….ale taky víme, že volejbal končí až posledním míčem na palubovceJ Za první zápas mají holky velikou pochvalu.

Děkujeme fanouškům za podporu a panu Jebouskovi za nádherné fotky J  Další kolo nás čeká 27. 1. 2018 v tělocvičně VDA u Billy.

Hrály: Havránková, Horáková, Klementová, Jebousková, Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vomáčková, Zahrádková

JR

Ml. žáci a žákyně