29. 3. 2015 MLŽKY KP OLK finále

I přesto, že se měnil čas a někteří jedinci si zapomněli přetočit budík, jsme se v 7.45hod všichni sešli na nádraží v České Třebové, abychom se mohli zúčastnit posledního kola krajského přeboru Olomouckého kraje.LANŠKROUN - do zápasu s Lanškrounem jsme po předchozí výhře v České Třebové vstoupili sebevědomě, soupeř si ovšem na začátku prvního setu udělal náskok a my jsme bodový rozdíl nebyli schopni dorovnat. Chyběla nám hlavně přesnost na nahrávce a tím pádem jsme ostrému útoku ze strany Lanškrounu nebyli schopni oponovat. Ačkoliv ve druhém setu nechyběly perfektní zákroky v poli, chyběla nám opět přesná náhra. Bez dobrých náher jsme nebyli schopni silného útoku a to se podepsalo na psychice týmu. I přes perfektní zákroky v poli jsme zápas prohráli 0:2 na sety.OLOMOUC - do zápasu s Olomoucí byli kromě Natky, Anety, Verči, Vendy, Ádi a Lucky postaveny také Anežka, Šumbí a Terka. Tento zápas jsme (také možná díky tomu, že Olomouc téměř neblokuje a naše bloky byli schopny nepropustit na naší stranu velké množství smečovaných balónů) s přehledem vyhráli 2:0 na sety.PROSTĚJOV - hráčky Prostějova se od začátku sezóny znatelně zlepšili, ale i přesto to byl zápas v naší režii a vyhráli jsme 2:0 na sety.Po posledním dohraném zápase se všechna družstva dostavila na závěrečné vyhlášení celosezónního přeboru Olomouckého kraje. Z 16-ti zúčastněných družstev se na 1. místě umístilo družstvo Lanškrounu. Stříbrné medaile si z Olomouce vezeme my a další cenný kov si vybojovalo družstvo Prostějova. Na konec se všechna družstva společně vyfotografovala a tím byl letošní Olomoucký kraj ukončen. Napsala Lucka Rybková