8. a 9. 11 MLŽKY Svitavy a Uničov

4. kolo KP Pardubického kraje se odehrálo ve sportovní hale ve Svitavách, dne 8.11.2014.Do Svitav jsme v sobotu odjížděli s bojovnou náladou, ale bez nemocné Vendy Vomáčkové. V prvním zápase nastupujeme proti domácímu družstvu TJ Svitavy, které letos hraje kromě KP také Český pohár starších žákyň. Oba sety jsme zvládli velmi dobře, nenechali jsme soupeřky rozehrát a zápas jsme vyhráli 2:0. Druhý zápas - VO TJ Lanškroun. V prvním setu děláme spoustu vlastních chyb, máme problémy s dohráváním balonů zadarmo a set prohráváme 18:25. Ve druhém setu dodržujeme taktiku, hrajeme disciplinovaně, ale stačí to jen na setball 24:23. Odztrátovat se nám už nepodařilo. Set prohráváme 24:26 a zápas 0:2.V posledním zápase byly našimi soupeřkami dívky z TJ Spartak Polička. V klidném tempu vyhráváme 2:0. Celkové pořadí KP Pardubického kraje (4.kolo): 1. ČT    38 2. LA       38 3. PO A   27 4. SY A   23 5. DÚ      22 6. MT      11 7. SY B     7 8. PO B     6 Do Uničova jsme v neděli vyrazili i díky pomoci p. Rybky s dopravou. Čekaly nás tři zápasy skupiny "A" Krajského přeboru Olomouckého kraje. K dispozici bylo devět hráček. Olomoucký kraj hrajeme hlavně kvůli zvyšování herní praxe hráček, holky se pravidelně střídaly a každá odehrála stejný počet setů. SK Geodézie Česká Třebová „A“ - KRS Uničov                                  2 : 1 (19, -21, 10)VO TJ Lanškroun - SK Geodézie Česká Třebová "A“                          0 : 2  (15, 20)  SK Geodézie Česká Třebová „A“ - VK Agel Prostějov „A“                   1 : 2  (13, -18, -13)