19. 3. 2017 MLŽKY ŠTERNBERK KP OLM KRAJE

19. 3. 2017 ŠTERNBERK, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ.

V neděli 19. 3. 2017 nás čekalo předposlední kolo mladších žákyň v Olomouckém kraji. Minulé domácí vydařené kolo nás posunulo do druhé skupiny. V této druhé skupině jsme kromě domácího Šternberka, potkaly ještě Prostějov B a Přerov A. Pro mě je druhá skupina nejzrádnější. Jsou v ní týmy, které spadly z první skupiny, ale zároveň tým, který postoupil z poslední třetí skupiny, tedy my. Pro nás velká škola.

Do prvního zápasu nastupujeme bojovně, ale … na hřišti chybí pohyb a komunikace. Čím méně mluvíme, tím více zbytečných chybiček děláme a soupeřky pouštíme do hry.  Ty se přestávají bát a začínají smečovat.  Holky se zaleknou úplně. Ale úplně zbytečně. V poli dobře čapeme, ale pak zbytečně zkazíme my…. Podobně vypadá zápas se Šternberkem i Přerovem A.

Nerada přiznávám, ale tento turnaj jsme vůbec neprohrály na hřišti, ale v hlavě. Strach byl velký a každý, kdo hrál, ví, že čím více se hráč bojí, tím více kazí.....

Poslední kolo 2. 4. 2017 nás čeká zase ve třetí skupině. Pro všechny skupiny je společný pořadatel Přerov.

Hrály: kapitánka Pája Jebousková, Lucka Neumannová, Sára Horáková, Zuzka Havránková, Marťa Klementová, Šárka Zahrádková, Bětka Kadlecová, Andrejka Jiroušková

J.Rejmanová

Ml. žáci a žákyně