10. 6. 2017 MLŽKY LITOMYŠL TURNAJ

TURNAJ V LITOMYŠLI.

V sobotu 10. 6. 2017 pořádal oddíl VK Litomyšl turnaj pro mladší žákyně. Poprvé jsme se sešli v areálu Za Sokolovnou, kde jsou 3 antukové volejbalové kurty.

Ráno nás čekalo upršené počasí a tak jsme museli chvíli počkat, než se počasí umoudří.

Do turnaje bylo přihlášeno 6 týmů – Litomyšl A, Litomyšl B, Dolní Újezd, Choceň a 2 týmy Bomberek. Naše rozdělení do turnaje bylo provedeno náhodným losem před turnajem. A jak se dařilo? Lepší chvíle střídaly horší v různých poměrech. Pro holky měl být tento turnajem tmelícím, kdy volejbalově „starší“ měly pomoci volejbalově „mladším“. A to se podařilo.

Za celý turnaj patří velké díky oddílu Litomyšle. Moc děkujeme.

Jana Rejmanová

Ml. žáci a žákyně