24. 2. 2013 Lanškroun st.žákyně-KP PCE kraje

Krajský  přebor  Pardubického  kraje, Starší žákyně 24.2.2013  Lanškroun.

VK Lanškroun „B“ – Česká Třebová            1:3       14:25, 18:25, 25:22, 16:25

Od začátku zápasu jsme lepší.  Ač dělají obě družstva velké množství chyb, naše dívky jich dělají méně. Bez problémů vyhráváme první dva sety. Začátek třetího setu nás zastihl nesoustředěné a od začátku setu prohráváme vícebodovým rozdílem. V koncovce setu se daří soupeřův náskok stahovat na dva body, ale vlastními chybami si prohráváme koncovku třetího setu. V průběhu čtvrtého setu si od začátku vytvoříme několika bodový náskok, který v průběhu tohoto setu ještě zvýšíme. Porážíme družstvo Lanškrouna „B“ 3:1.

VK Lanškroun „A“ – Česká Třebová            3:0       25:9, 25:12, 25:12

Tak na tohoto soupeře, který ještě mino soutěže St. Žákyň,  hraje soutěž Kadetek jednoznačně nemáme. Bohužel naše děvčata se těchto dívek bojí, což to všechno chápu, protože málo přicházejí do styku s takovýmto kvalitním soupeřem. To by se již příští rok mělo změnit.                                                                         Snažím se děvčata přesvědčit, aby se přestala bát, aby začala bojovat o každý míč, který se dá hrát             a  pokusila se v každém setu udělat více bodů.  Prohráváme 0:3.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                    Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Linda Klimková, Pešková Tereza, Veselá Anna, Šplíchalová Veronika, Vašinová Dominika.