28. 12. 2013 MIX TURNAJ

Volejbalový turnaj 4+2.

V sobotu 28. 12. 2013 uspořádaly ženy A družstva volejbalového oddílu SK GEODÉZIE Č. Třebová turnaj smíšených družstev v hale VDA Na Skále. Do turnaje se přihlásilo celkem 8 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech družstvech. Po odehrání základních skupin pokračoval turnaj zápasy o umístění. Finálový zápas se dohrával kolem 17.00 hod. Podmínkou účasti družstva v turnaji, byla přítomnost dvou žen v družstvu. Družstva byla tvořena současnými, ale i bývalými  hráči z České Třebové, Letohradu, Žamberku, Kerhartic, Litomyšle, Dolní Dobrouče a Rybníku. Zápasy měly svoji kvalitu a byly dosti vyrovnané. Názvy družstev toho moc neprozradily o složení týmů a tak můžu prozradit, že ve finále se utkala družstva, která byla složena z hráčů Kerhartic, České Třebové a Rybníka. Vítězem turnaje se stalo nakonec družstvo Kerhartic.

Za volejbal a SK GEODÉZIE Č. Třebová Michal Kadlec

Turnaje a akce