Turnaj geodetů 2011

Už tradiční (7.ročník) volejbalový turnaj geodetů Pardubického a Královehradeckého kraje byl odehrán 16.9.2011 na volejbalových hřištích v Litomyšli. Organizace turnaje se chopil SK Geodézie Česká Třebová z pomocí pracovníků K.P. Svitavy. A organizátorům se podařilo zajistit opět krásné slunečné počasí. Do turnaje se přihlásilo celkem 8. družstev: KP Pardubice, ŘSD Pardubice, KP Hradec Králové, KP Chrudim, KP Rychnov nad Kněžnou, KP Ústí nad Orlicí, KP Svitavy a SK Geodézie Česká Třebová. Družstva byla rozdělena do dvou základních skupin podle výsledků z loňského turnaje. V základní skupině odehrála družstva zápasy každý s každým na dva sety do 15 bodů. První dva týmy ze skupiny postoupily do semifinále, kde se utkala s prvními dvěma družstvy z druhé skupiny (první s druhým a druhý s prvním), vítězové se pak utkali o první místo a prohraná družstva o třetí místo. Třetí a čtvrtý tým ze základní skupiny se utkal s třetím  a čtvrtým z druhé skupiny. Zápasy o konečné umístění určily toto konečné pořadí:

1.KP Pardubice

2.KP Svitavy

3.SK Geodézie Česká Třebová

4.ŘSD Pardubice

5.KP Chrudim

6.KP Ústí nad Orlicí

7.KP Rychnov nad Kněžnou

8. KP Hradec Králové

Turnaj měl vysokou sportovní úroveň a přátelskou atmosféru. Všechna družstva obdržela věcné ceny. Stinnou stránkou byla dvě zranění, která se turnaji v minulém období vyhýbala a doufám, že v příštích ročnících se nám zase vyhýbat bude.

Michal Kadlec

Turnaje a akce