12. 6. 2015 SPOLEČNÉ UKONČENÍ SEZÓNY

Oddíl volejbalu Sokola Č. Třebová ukončil sezónu.

V pátek 12. 6. 2015 uspořádal volejbalový oddíl SK Česká Třebová společné ukončení sezóny všech kategorii oddílu. Dívky z kategorie mladších žákyň, starších žákyň a starší žáci vymyslely pro ostatní mladší děti z oddílu stopovanou se stanovištěmi, kde děti plnily úkoly. Trasa vedla z volejbalových kůrtů Na Skále k totemu v Srnově. U totemu dlouholetý předseda volejbalové oddílu Jirka Kadlec připravil ohniště k opečení buřtů, které mnoho dětí i rodičů využilo. Ukončení celé akce proběhlo u restaurace Na Hrázi, kde každé dítě obdrželo sportovní drobnost. Počasí bylo nádherné až na pár okamžiků při opékání u totemu, kdy nás malinko vyrušila letní bouřka s deštěm. Akce se zůčastnilo asi 80 dětí, rodičů a trenérů.

Za SK Č. Třebová, oddíl volejbalu Michal Kadlec

Turnaje a akce