13. 6. 2015 TURNAJ V DEBLU

Oddíl volejbalu Sokola Č. Třebová uspořádal turnaj ve volejbalovém deblu.

V sobotu 13. 6. 2015 se hráči a hráčky volejbalového oddílu Sokola Č. Třebová, v kategorii ml.žákyň, st.žákyň a st.žáků, sešli na volejbalových kurtech Na Skále, spolu s jejich rodiči, sourozenci, příbuznými a kamarády s oddílu, k turnaji v deblu. Přihlášeno bylo 16 párů. Systém turnaje byl následující: 4 základní skupiny po 4 družstvech, kde se ve skupině utkala družstva každé s každým. Pak turnaj pokračoval zápasy ve čtvrtfinále, semifinále a finále. Počasí přálo, bezmračné podnebí, velké teplo. Jediná starost byla pokropit dobře hřiště, aby se neprášilo a mohlo se hrát. Po necelých 4 hodinách bylo  vše odehráno. První 4 družstva obdržela peněžní šek.

Celkové pořadí:

1-Kadlecovi