15. 12. 2014 CELOODDÍLOVÉ PLAVÁNÍ

Společné volejbalové plavání.

V pondělí 15. 12. 2014 volejbalový oddíl Sokol Geodézie Česká Třebová uspořádal společné plavání všech kategorii volejbalového oddílu od těch nejmenších (4-5 roků) po ligové ženy. Malé školní děti a předškoláky mohli bezplatně doprovodit rodiče. I přes předvánoční nachlazení, které postihlo mnoho dětí, se nás sešlo cca 80 dětí s rodiči. Cílem této akce bylo stmelit děti jednotlivých kategorii volejbalového oddílu a pak regenerovat dětský organismus. Každá kategorie dětí musela povinně odplavat určitý počet bazénů. Byla to první akce tohoto druhu, která byla trenéry a samotnými dětmi vyhodnocena jako zdařilá, a proto ji budeme  jednou v měsíci opakovat až do měsíce května.

Za trenéry volejbalového oddílu Michal Kadlec

Turnaje a akce