24. 9. 2023 VOLEJBAL, MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR LETOHRAD-Č. TŘEBOVÁ.

V neděli zajíždělo družstvo mužů do Letohradu k třetímu dvojzápasu. Družstvo Letohradu je složeno podobně jako naše družstvo, a to ze zkušených hráčů doplněných kadety a staršími žáky. V prvním zápase se rozhodovalo v koncovkách setů, když každý set skončil nejtěsnějším rozdílem. Bohužel kluci vždy udělali v koncovkách nevynucené chyby a vítězství tak darovali soupeři. Ale byl to bojovný zápas, kluci se lepší. Pravidelně střídáme. Do druhého setu kluci nastoupili bez zájmu. To se táhle celý první set. Do druhého setu se hra zlepšila, byly k vidění obětavé pády Matěje Š. a hra se srovnala. Za stavu 1:2 na sety pro Letohrad a stavu ve čtvrtém setu 18:22 kluci začali mocně dotahovat, měli několik setbolů na 2:2, ale nakonec soupeř v setu vyhrál, a tedy v celém zápase. Dnes hráli: J. Vávra, S. Svojanovský, T. Kalousek, J. Šplíchal, V. Skřivánek, C. Šumbera, M. Štantejský a J. Kalas.

Letohrad-Č. Třebová 3:0

Letohrad-Č. Třebová 3:1