13. 4. 2017 ŠKOLENÍ ALEŠ NOVÁK

SEMINÁŘ S ALEŠEM NOVÁKEM.

V úterý 13. 6. 2017 a ve středu 14. 6. 2017 jsme pořádali pro trenéry seminář, který byl zaměřen na odbití obouruč vrchem – „prsty“.

Lektorem školení byl svazový trenér, trenér reprezentace dívek 2002 a od srpna staronový trenér kadetek KP Brno Aleš Novák. Úterní odpoledne patřilo základům této herní činnosti a modely byly holky z týmu Bomberek.  Naplno a pod neustálým dohledem trenérům vydržely pilovat techniku 3 hodiny. Po ukončení v hale následoval ještě videorozbor.

Pokračování bylo ve středu odpoledne, které již patřilo těžším cvičením a finálem byla cvičení na náhru. Volejbalový dril tentokrát čekal mladší žákyně a kadetky.

Oba dny se do tréninků zapojovali nejen „naši“ českotřebovští trenéři, ale i trenéři z okolních klubů.

Veliké poděkování patří ještě jednou Alešovi, že si udělal čas a na seminář za námi přijel. Za jakékoliv pokračování budeme mooc rádi J

Jana Rejmanová