11. 2. 2024 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ KLUKŮ, ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V neděli 11. 2. 2024 pokračoval dalším kolem přebor Pardubického kraje v přehazované chlapců. V Lanškrouně nastoupilo jak družstvo A (O. Kubínek, V. Andrle, J. Kadlec a Š. Limberský), tak družstvo B (M+ M Hájkovi, Vydra, Hurt, Rybka a nově Zita). Družstvo A pod vedením J. Limberského vyhrálo 4 zápasy, 4 prohráli a dva zápasy remízovali. Klukům chybělo trochu štěstíčka, když dva zápasy, které remízovali, mohli určitě vyhrát a dva zápasy prohráli o jeden bod. Klukům stále chybí umění umístit útočný balón do volného prostoru soupeře. Ale hra kluky baví. B družstvo se na turnajích socializuje a sbírá zkušenosti, jejich čas teprve přijde, ale i tak dokázali kluci z B družstva jednou remízovat.

M. Kadlec

Přehazovaná CH+D